Akın İnternet Hizmetleri Profesyonellere Profesyonel Hizmet

Biz


Günümüzün Özellikle Şirketler ve Kurumlar İçin Vazgeçilmez Bir İhtiyacı Olan Web Yazılımları,Kurumsal Tasarımlar ve Online Reklamcılık Konusunda Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Uygun Yazılımları Hazırlamak ve Onları Sanal Alemde Var Edebilmek İçin 2008 Yılından Bu Güne Yoğun Bir Çaba Gösteriyoruz.
İstanbul ve Ankara'da Çalışma Alanında Deneyimli Uzmanlarla Hizmet Sunuyoruz.

Güven


Müşterilerimiz Karşısında Güvenilirliğe Her Zaman Son Derece Önem Veriyoruz.Yaptığımız Tüm İşlemleri Kayıt Altında Tutuyor,Müşterilerimizin Yasal Haklarını Göz Önünde Bulunduruyor ve Proje Bitiminden Sonra Ömür Boyu Destek Garantisi Veriyoruz.Merkez Ofisimizde,Müşterilerimizi ya da Yazılım İhtiyacı Olan Herkesi Güler Yüzle Ağırlıyoruz.

Doğru Proje


Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Dinledikten Sonra Projelendirme Aşamasını İletişim Halinde Yürütüyoruz.Doğru Çözümleri,Doğru Zamanda Teslim Ediyoruz.

İşimiz,sıradan çözümler sunmak değil. Vizyon sahibi ve başarıyı hedefleyen,sürekli geliştirilebilir yenilikler getirmeyi amaçlıyoruz. Çünkü web sitesi ve yazılımlarınızın,Tıpkı kartvizitiniz,tabelanız veya takım elbisenizde olduğu gibi görünen yüzünüz olduğunu çok iyi biliyoruz. Amacımız sizi sanal dünyada hedeflediğiniz yere taşırken hakettiğiniz saygınlığı size sunmak.

"Yaşama gücünü yitirmeyen her eskiyi severiz, ama bizi tüm gücüyle yaşatacak tek unsur yeniliktir."

Fontane
Yukarı Çık